Panele dekoracyjne

Panele dekoracyjne to stosunkowo nowy sposób wykańczania wnętrz naszych domów. Części z nas panele mogą się kojarzyć z tanimi deskami lub nawet boazerią. Jednak te czasy już dawno odeszły do lamusa i panele dekoracyjne naprawdę są nowoczesną dekoracją w każdym domu.


Teraźniejsze panele dekoracyjne wykonane są np. z ognioodpornej płyty PCV, dzięki czemu nasze mieszkanie staje się bezpieczniejsze. Oprócz tego zawierają warstwę pianki poliuretanowej, która ociepla i wycisza dodatkowo nasze mieszkanie. Całość może być pokryta syntetyczną skórą, dającą naprawdę znakomity efekt i mogącą imitować bardzo realistycznie np. drewno czy kamień. Powierzchnia paneli dekoracyjnych jest całkowicie odporna na wodę, co umożliwia łatwe utrzymanie ich w czystości. Wszelakie ewentualne zabrudzenia można zmywać z nich wielokrotnie ściereczką lub gąbką, bez obaw o uszkodzenie powierzchni paneli. Nasze panele dekoracyjne możemy na Państwa życzenie podkleić specjalną pianką akustyczną. Grubość pianki to od 2 cm do 10 cm. Dzięki temu panele dekoracyjne będą spełniać funkcje nie tylko estetyczne, ale będą również służyć jako izolacja akustyczna. Przyda się to szczególnie w blokach, bowiem dzięki temu np. nie będziemy już słyszeć o co kłócą się sąsiedzi lub też płaczące niemowlę sąsiadki nie obudzi nas nad ranem w niedzielę.

Wzorów paneli dekoracyjnych w naszym sklepie są dziesiątki. Wszystkie są oryginalne, zaprojektowane przez naszą ekipę. Panele posiadają efekt 3D i mogą zostać ozdobą każdego pomieszczenia w domu. Istnieje możliwość samodzielnego montażu naszych paneli dekoracyjnych, dzięki temu i dzięki przystępnej cenie – panele dekoracyjne stanowią naprawdę ciekawą alternatywę dla płytek ściennych. Montaż paneli dekoracyjnych jest naprawdę prosty , przyjemny oraz szybki – używamy kleju polimerowego lub akrylowego do PCV. Kolejnym plusem, który posiadają panele dekoracyjne jest to, iż doskonale maskują wszelakie nierówności ścian, co szczególnie przydaje się w blokach, ale również i w mieszkaniach.

Panele dekoracyjne można również pomalować na dowolny kolor, korzystając z farb ściennych emulsyjnych, akrylowych, lateksowych, winylowych, ceramicznych itd. W ten oto prosty sposób można zmieniać wygląd swoich ścian wyłożonych panelami dekoracyjnymi bez konieczności ich wymiany na inne. Można także je polakierować i dzięki temu osiągnąć niesamowity efekt oraz wyjątkową trwałość i odporność. Zapraszamy do naszego sklepu, w celu wyboru paneli dekoracyjnych idealnych dla siebie. Nasze panele dekoracyjne wysyłamy sprawdzonym kurierem, dzięki czemu otrzymują Państwo towar bardzo dobrze zapakowany i nieuszkodzony. Istnieje również możliwość darmowego odbioru zamówienia u nas w sklepie.

Czytaj więcej

Wyświetlanie 1–21 z 75 wyników